RC klub Kramolín
Dnešní datum: 10. 09. 2023  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Galerie

Pilsen Kit 29.8.2009 - 6
modeláři v Lobzích
zobrazení: 1326
známka: 0


* RCK se ani na konci roku nefláká ...

Vydáno dne 30. 12. 2014 (2180 přečtení)

... aneb zbrojíme na novou sezónu
edit 5.1.2015 ...


Pominu-li povinné práce a úřad ohledně klubových záležitostí, tak zůstávají ty příjemější povinnosti. Nejprve jsem se pokoušel "ukecat" Martina ke změně podvozku - pokud se mi to už povedlo, tak si oddechly moje játra. Ale především, museli jsme pokročit v přípravě karosérií pro příští sezónu - v této fázi začít se stříkáním. K tomu však je potřeba několik věcí, např. karosérie, barvy ve spreji, maskovačka, prostory ke stříkání, lidi, co to budou dělat a pak také chuť a motivaci.

Karosérie už chvilku odpočívaly u Martina v obýváku, nákup barev jsem dostal na starosti já. V Plzni jsem si zajezdil v čerstvě napadaném sněhu a v prosolené břečce (včetně klouzání doprostřd křižovatky na červenou ...) a nakonec koupil dvě velké základovky s plničem, dvě malé bílé barvy a po čtyřech kusech modré a oranžové. Jo, a dva kotouče maskovačky ...

A teď už zbývalo jen sehnat prostory a lidi - prostory poskytla Martinovo garáž (stříkací plochu poskytla zakrytá čtyřkolka a stojánky staré gelové aku a plechovky od barev), s lidmi to už bylo horší. Nějak mě stále zůstává záhadou, proč všechny klubové kastle posledních pár let děláme jen my dva, příště budeme ti, kteří ji dostanou hotovou "na klíč". :-)

K dnešnímu dni a hodině :-) jsou hotové tři nástřiky plničem (krát pět kastlí...), pokud se nic nestane, na silvestra se bude pokračovat - chcete-li, sledujte galerii, kam bude Martin postupně dodávat fotky, viď Martine ... :-)


Fotky budou postupně přibývat do galerie T603 by RCK


stav k 5.1.2015 - hotové kompletní nástřiky modrou a oranžovou (i s opravami) a hotové "chromové" lemy kolem oken (přední, zadní, boční) - nástřiky se týkají 4ks kastlí, lemy oken jsou hotové u kastlí pro ON, MN, TC ... :-)Celý článek | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

RCK hledá

Hledej na webu
Hledej na RCK


Vybrané termíny
17.09.2020: aktualizace v článku "Létejte, co se dá …"
do download přidány další informace z RCR 09/20 a odkaz na "droní" stránky s informacemi, včetně odkazu na stránky UCL, kde by se měly objevit informace o registracích a testech Létejte, co se dá ...Všechna práva pokud není uvedeno jinak si vyhražují členové RCK a užití materiálu je možné jen s výslovným souhlasem a uvedením odkazu na stránky RCK.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

Hostováno u MHServis.cz - tvorba www stránek