Co nového? Všechno!

Autor: MartiN <@>, Téma: RC auta - technika, Vydáno dne: 18. 03. 2015

Aneb 3 důvody, proč konečně zahájit novou sezónu

Začátek další sezóny je za dveřmi a tak je nejvyšší čas, abych i já představil svoji verzi nové karosérie a seznámil vás s několika novinkami v mojí výbavě.
O našich nových karoseriích už bylo napsáno dost, takže jenom před představením mojí verze musím ještě jednou poděkovat Mírovi W. za výrobu, protože bez jeho šikovných rukou a trpělivosti bychom letos jeli opět s Audinou (nic proti ní, ale Tatra je větší rarita :-) ). Tak tady je ta moje krasavice:
Tatra 1

Tatra 2

Tatra 3

Tatra 4

Tatra 5

Další zásadní změnou (ti pozornější si už určitě všimli v seznamu přihlášených na letošní sezónu) je nový podvozek. Ano, i já jsem dal vale mému oblíbenému TT-čku a nechal jsem se od Ondry ukecat na přechod k TA-02. Mělo to ale podmínku, že ho Ondra postaví. To se i stalo, takže se nemám na co vymlouvat a prostě pojedu s tím, co mě Ondra připravil :
Podvozek

No a poslední novinka:
Nevím, jestli je to dobře, nebo se jedná o slepou uličku evoluce, ale pořídil jsem si novou (jetou, novou pro mě) vysílačku - Futabu 3PK:
Vysílačka 1

Vysílačka 2

Ano, i já se pokusím jet s volantem místo páček. Uvidíme, jestli těch změn není moc najednou, ale co - když změna, tak pořádná!