RCK se ani na konci roku nefláká ...

Autor: NovakO <@>, Téma: RC auta - technika, Vydáno dne: 30. 12. 2014

... aneb zbrojíme na novou sezónu
edit 5.1.2015 ...


Pominu-li povinné práce a úřad ohledně klubových záležitostí, tak zůstávají ty příjemější povinnosti. Nejprve jsem se pokoušel "ukecat" Martina ke změně podvozku - pokud se mi to už povedlo, tak si oddechly moje játra. Ale především, museli jsme pokročit v přípravě karosérií pro příští sezónu - v této fázi začít se stříkáním. K tomu však je potřeba několik věcí, např. karosérie, barvy ve spreji, maskovačka, prostory ke stříkání, lidi, co to budou dělat a pak také chuť a motivaci.

Karosérie už chvilku odpočívaly u Martina v obýváku, nákup barev jsem dostal na starosti já. V Plzni jsem si zajezdil v čerstvě napadaném sněhu a v prosolené břečce (včetně klouzání doprostřd křižovatky na červenou ...) a nakonec koupil dvě velké základovky s plničem, dvě malé bílé barvy a po čtyřech kusech modré a oranžové. Jo, a dva kotouče maskovačky ...

A teď už zbývalo jen sehnat prostory a lidi - prostory poskytla Martinovo garáž (stříkací plochu poskytla zakrytá čtyřkolka a stojánky staré gelové aku a plechovky od barev), s lidmi to už bylo horší. Nějak mě stále zůstává záhadou, proč všechny klubové kastle posledních pár let děláme jen my dva, příště budeme ti, kteří ji dostanou hotovou "na klíč". :-)

K dnešnímu dni a hodině :-) jsou hotové tři nástřiky plničem (krát pět kastlí...), pokud se nic nestane, na silvestra se bude pokračovat - chcete-li, sledujte galerii, kam bude Martin postupně dodávat fotky, viď Martine ... :-)


Fotky budou postupně přibývat do galerie T603 by RCK


stav k 5.1.2015 - hotové kompletní nástřiky modrou a oranžovou (i s opravami) a hotové "chromové" lemy kolem oken (přední, zadní, boční) - nástřiky se týkají 4ks kastlí, lemy oken jsou hotové u kastlí pro ON, MN, TC ... :-)